Služby

NÁVRH - zdarma a nezávazně na základě poptávky zákazníka a následné prohlídky daných prostor odborně navrhneme optimální klimatizační systém  a technické řešení, aby splnil přání zákazníka po všech stránkách.                                                                                                                                              - zdarma a nezávazně dle podkladů vypracujeme cenovou nabídku s více variantami výrobců.

PRODEJ - zařízení objednáváme po Vaší objednávce a zaslané záloze a dodáme k Vám při montáži.

MONTÁŽ - naše montáž se vyznačuje zaměřením na odbornost, kvalitu, detail, rychlost.

varianty instalací:   

SERVIS - provádíme záruční i pozáruční servis. Tato údržba je placená služba. Pro platnost záruky je třeba pravidelně provádět servis    systému dle doporučení pro daný provoz.

OPRAVY - vždy se snažíme zařízení opravdu opravit, né hned měnit za nové. V některých případech se zařízení mění za nové z důvodu stáří  či  nákladné opravy, kdy se vyplatí spíše zainvestovat do nového modernějšího zařízení. Staré modely zařízení nejsou kompatibilní  s novými.

REVIZE ÚNIKU CHLADIVA CHLADÍCÍCH OKRUHŮ

- provozovatel každého zařízení s chladícím okruhem o určitém objemu chladiva, je povinnen na základě zákona   Ministerstva životního prostředí provádět pravidelnou revizi úniku chladiva v určité frekvenci. Zápis o revizi je nutné  revizním   technikem  zaevidovat do revizní knihy, kde se potvrdí kulatým razítkem.

ZÁRUKA - záruka je platná POUZE v případě pravidelného provádění servisu v daném provozu dle doporučení. V opačném případě záruka AUTOMATICKY ZANIKÁ.